fbpx

Náš príbeh

Prvýkrát sme ako kuriéri vyrazili do ulíc v roku 1994. Úplne prvou dodávkou našej spoločnosti bola ojazdená Škoda 1203. Jazdili sme s ňou v rámci Prešova a prevážali sme tzv. „vlakové spešniny“. Išlo o tovar, ktorý privážali nákladné vlakové súpravy a ktorý dvaja bratia rozvážali na starej škodovke konečným zákazníkom. Dlhý čas bola práve táto práca naším denným chlebom.

Ako čas plynul, objavila sa príležitosť vypraviť sa na cesty aj mimo Prešova. Spojili sme sily so zásielkovou spoločnosťou X-Press. Pre tú sme zabezpečovali rozvoz po celom východnom Slovensku. Neskôr sme sa s nimi dostali ešte ďalej, a to až do ich centrálneho skladu v Sliači.

Doručovali sme zásielky priamo ich majiteľom priamo k ich dverám a táto práca nás napĺňala. Naše služby sa rozliezali po celom Slovensku. Bolo o nás počuť ale ešte ďalej, a to v Anglicku, kde žilo a stále žije mnoho Slovákov, ale aj Čechov, ktorým aktívne prepravujeme ich zásielky. Vyslali sme teda naše služby do sveta.

Keď sme začali jazdiť do Anglicka, spočiatku sa tomu venoval jediný človek na jedinom vozidle. Ako sa však rozrastala naša klientela, rozrastať sa začal aj náš vozový park. Práce bolo veľa ako doma, tak aj v zahraničí, a to bolo veľa ťarchy na jeho vozidlo. Preto ich dnes máme 7 – 5 plachtových a dve skriňové autá.

A kam nás naša dlhoročná cesta doviedla? Pomaly ale isto nás dostala k súdržnému tímu kuriérov podporovaných šikovnou dispečerkou a k dlhodobým a predovšetkým spokojným klientom. Každý týždeň sa tri-štyrikrát zastavíme v Anglicku, kam jazdíme bez ohľadu na Brexit či korona vírus.

Naša cesta ešte nekončí – naopak, vstupujeme na nové. Čoskoro našimi svižnými službami potešíme aj nových klientov v rámci celej Európy.

Možno to budete práve vy, komu tovar odvezieme či privezieme.

Tento web používa súbory cookies. Viac informácií.